אודות מתחם הספורט בירושלים

!We at the NBA get to see courts all around the world and it is actually one of the nicest facilities we have seen anywhere”
“So congratulations to the Jerusalem International YMCA

Adam Silver, NBA Commissioner

בלב ירושלים הקמנו עבורכם –תושבי ירושלים וסביבתה – מתחם ספורט חדשני, מתקדם, עצום בגודלו ומרהיב ביופיו.

המתחם החדש בירושלים, אשר נחנך בסתיו 2017 והחליף את מרכז הספורט הישן של ימקא – מוסד מיתולוגי בפני עצמו – משתרע על פני שטח של 10,000 מ”ר ומכיל בתוכו מגוון רחב של מתקני ספורט, חדר כושר, חדרי טיפולים, חוגים (יוגה, פילאטיס, אימון פונקציונלי, זומבה ועוד ועוד…), פעילויות קבוצתיות, אולם כדורסל ובו שני מגרשים, בריכת שחייה חצי אולימפית, חנויות ספורט ועוד.

הרעיון שעמד מאחורי הקמת מרכז הספורט החדש בירושלים היה פשוט: להעניק לכל אדם המתגורר בירושלים או עובד בה – ללא תלות בשכונת מגוריו, בגילו או במעמדו המשפחתי – את ההזדמנות ליהנות מחוויה מהנה ומהיצע המותאם להעדפותיו.

מיקומו המרכזי והנגיש של מתחם הספורט, מאפשר להגיע אליו הן ברכב פרטי (יש במקום מקומות חניה רבים) והן בתחבורה ציבורית. המבקרים במקום יפגשו בו אנשי עסקים, סטודנטים, גמלאים וספורטאים מקצועיים, כמו גם דיפלומטים זרים, נציגי ארגונים בין-לאומיים וחיילי מארינס.

המתחם תוכנן, עוצב ונבנה בקפידה רבה, והתוצאות מדברות בעד עצמן: כל מי שמגיע לכאן ונחשף למתקנים בחדר הכושר, לבריכת השחייה, לטכנולוגיה, לצוות, לתכניות ולחוגים לחיטוב הגוף – הופך במהרה לשגריר נאמן וממשיך להגיע וליהנות מחוויה משולבת ומקיפה של בילוי, כושר ובריאות.