מנויי מרכז הספורט ימקא בירושלים

ברוכים הבאים למתחם הספורט של ימקא בירושלים. זה הזמן להכיר את מגוון המתקנים, חדר הכושר, בריכת השחייה, האימונים והפעילויות שאנו מציעים ללקוחותינו:

 חדר כושר בירושלים

את חדר הכושר של ימקא קשה לפספס. הוא ממוקם ממש בלב מתחם הספורט, משתרע על פני שתי קומות ונהנה מאורן הטבעי של קרני השמש. בקומה הראשונה של חדר הכושר ניתן למצוא סוגים שונים של מכשירי כוח, ואילו בקומה השנייה, קומת הגלריה, נמצאים מכשירי הסיבולת-לב-ריאה – אלו שבזכותם תרגישו בריאים יותר ותנשמו טוב יותר. כל המכשירים בחדר הכושר הם מבית Precor, והם מהמתקדמים והחדשניים ביותר הקיימים כיום.

במהלך כל שעות הפעילות עומד לרשותכם מדריך כושר ותיק ומיומן. המדריך שלנו יבנה יחד אתכם תכנית אימונים מדורגת בהתאם ליעדים ולרמת הכושר שלכם, והוא יסייע לכם בכל שאלה – כדי שתיהנו מאימונים מגוונים מהנים, בריאים ואפקטיביים.

חדרי כושר בירושלים

אימון כושר אישי

מתאמנים רבים מגיעים לאפקטיביות מירבית באימון רק כשעומד לרשותם ליווי צמוד ופרטני – ובמיוחד עבורם אנו מציעים חבילת אימוני כושר אישיים ‘אחד על אחד’. כל אימון אורך כ-60 דקות, והוא מהווה חלק מתכנית אימונים המותאמת לצורכי המתאמן, ליעדים שלו וליכולותיו הפיזיות.

כל אימון כושר אישי מועבר בפיקוח מלא וקפדני של המדריך – בדגש על מתן יחס אישי, על עידוד המתאמן, על ליוויו לאורך כל הדרך, על החדרת מוטיבציה, על הקניית הרגלים ועל העצמה מנטלית. התוצאה המושגת, בסופו של תהליך, היא אחת: מקסימום תוצאות – במינימום זמן.

אימון כושר אישי

בריכת שחייה חצי אולימפית

אחד ממוקדי המשיכה של המתחם בירושלים הוא בריכת השחייה. הבריכה היא חצי אולימפית – אורכה הוא 25 מטרים ורוחבה 24 מטרים, והיא עמוקה במיוחד: 2.2 מטרים. בריכת השחייה בירושלים מציעה עד עשרה מסלולי שחייה, והיא מתאימה הן לשחיינים חובבים והן לשחיינים מקצועיים.

על מנת לשפר את איכות השחייה ואת חוויית השהות במים, תוכננה בריכת השחייה ועוצבה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום. טמפרטורת המים בבריכה עומדת על כ-29 מעלות, והיא פעילה ונוחה לשימוש בכל ימות השנה.

בין הפעילויות המוצעות למנויים שלנו ניתן למצוא שיעורי התעמלות מים וחוגי שחייה לכל הגילאים, וכמובן גם שעות רבות של שחייה, שכשוך והנאה. לצד הבריכה עומדים לרשותכם ג’קוזי ושתי סאונות, ובהם תוכלו להפיג את מתח השרירים בתום האימון.

בריכת השחייה ימקא

 סטודיו – חיטוב הגוף

ימקא גאה להיות אחד מהמוסדות המרכזיים והמובילים בירושלים בענף שיעורי הסטודיו. מערכת שיעורים עשירה ומגוונת, אולמות מרווחים, שיטות חדשות שיובאו מחו”ל וצוות מורים מקצועי ומנוסה – כל אלו מעניקים לכם חוויית סטודיו יוצאת דופן באווירה בין-לאומית.

אנו מציעים למנויינו למעלה מ-50 שיעורי ואימוני כושר בשבוע, וביניהם:
 פילאטיס
 זומבה
 יוגה
 ספינינג
 אימון ברצועות TRX
 בלט בר
שיעורי AXLE (בלעדי בארץ)
 אימון עיסוי אישי
 אימון פונקציונלי

השפע, כידוע, עשוי לבלבל, ולכן כל אחד מלקוחותינו מוזמן לבוא, להתרשם, להתייעץ עם אחד מאנשי הצוות – ולבחור את הפעילות, הסגנון, הרמה והמדריך שמתאימים לו.

סטודיו - חיטוב הגוף

אופני הכושר של Spinning®‎

רצינו שחובבי הספינינג שביניכם ייהנו אפילו יותר – ולכן רכשנו לחדר הכושר שלנו את אופני Chrono Power של Spinner®, היחידים מבין אופני הכושר למדידת תפוקת כוח שמעניקים למשתמשים בהם תחושת רכיבה חלקה.

האופניים מאפשרים, בין השאר, למדוד את הכוח המושקע באימון, את מספר הסיבובים בדקה ואת מרחק הנסיעה. במהלך השיעור תוכלו להתחרות בשאר המשתתפים – או לאתגר את עצמכם ולנסות לשבור את השיא האישי שלכם.

אופני כושר Spinning®

לפרטים נוספים, להרשמה או לתיאום סיור – צרו עמנו קשר בטל’ 02-5686966